ההודעה התקבלה בהצלחה!
חזרה למעלה

מחוללי כיבוי אש

מחוללי כיבוי חשמליים

מחוללי כיבוי חשמליים

חברתנו נבחרה לייצג בבלעדיות בארץ את יצרן מחוללי הכיבוי באירוסול הטובים בעולם מתוצרת STAT-X ארה"ב, מערכות הכיבוי מאושרות בתקן הישראלי ובתקינה האמריקאית UL.
מערכות כיבוי באירוסול נפוצות בארץ ובעולם ומהוות תחליף למערכות כיבוי בהלון שפוגע בשכבת האוזון באטמוספרה ומאושר לשימוש כחומר כיבוי תקני לפי הכתוב ב- NFPA2010.
 
מערכות הכיבוי של חברת STAT-X ארה"ב נחשבות אמינות ותחרותיות בהתייחס ליצרנים של מכלי כיבוי קונבנציונליים בעולם ותחרותית מול מתחריה בתחום מחוללי הכיבוי האירוסוליים.
 
מכלי הכיבוי מתוצרת חברת STAT-X ארה"ב הינם מדגם PRE-ENGINEER, משמע שאינם דורשים הרצת מחשב ומגיעים במגוון גדלים הנותנים מענה למגוון נפחים של חללי כיבוי תוך חישוב נפח הכיבוי לפי תקן ישראלי 5210 ביחס של 100 גרם לאחד מטר מעוקב. הגודל המינימלי של מכל כיבוי מתוצרת STAT-X ארה"ב הינו 30 גרם והמקסימלי 2500 גרם במגוון גדלים אטרקטיבי שמהווה יתרון אדיר מול המתחרים.
 
כל מחוללי הכיבוי עשויים מנירוסטה ואטומים ללחות, זרם הפעלתם הינו הנמוך ביותר והקצר ביותר לעומת המתחרים – חצי אמפר למשך 50 מילי שניות, דבר המאפשר חיבור של מספר רב של מחוללים לרכזת גילוי וכיבוי אש ללא שימוש בכרטיסונים מגבילי זרם כפי שנדרש בחלק מיצרניות המחוללים המתחרות.

מחוללי כיבוי טרמיים

מחוללי כיבוי טרמיים

חברתנו נבחרה לייצג בבלעדיות בארץ את יצרן מחוללי הכיבוי באירוסול הטובים בעולם מתוצרת STAT-X ארה"ב, מערכות הכיבוי הטרמיות/ידניות מאושרות בתקן הישראלי ובתקינות בינלאומיות מובילות אחרות.

מערכות כיבוי באירוסול הטרמיות/ידניות נפוצות בעולם ומהוות תחליף למערכות כיבוי בהלון שפוגע בשכבת האוזון באטמוספרה ומאושר לשימוש כחומר כיבוי תקני לפי הכתוב ב- NFPA2010.

 

מערכות הכיבוי הטרמיות/ידניות של חברת STAT-X ארה"ב מובילות בהגנה על חללי כיבוי לא מאויישים תמידית כגון חדרי מנועים, לוחות חשמל, ארונות תקשורת וכד'. מערכת ההפעלה הטרמית/ידנית הינה מוגנת בפטנטים בינלאומיים ומובילה את מתן הפתרון של הגנה אירוסולית בחללים שאינם מוגנים על ידי מערכת גילוי אש המפעילה את המחולל חשמלית, אלא בהגנה טרמית אוטומטית או בהפעלה ידנית יזומה.

 

מחוללי האירוסול הטרמיים/ידניים הינם פתרון ייחודי בעולם ומגיעה במגוון טמפרטורות הפעלה שונות על מנת  להתאים פתרון כיבוי הולם למגוון משטרי אש וחללי כיבוי שונים. טמפרטורת ההפעלה הינה 70° .

 

מיכלי הכיבוי מתוצרת חברת STAT-X ארה"ב הינם מדגם PRE-ENGINEER, משמע שאינם דורשים הרצת מחשב ומגיעים במגוון גדלים הנותנים מענה למגוון נפחים של חללי כיבוי תוך חישוב נפח הכיבוי לפי תקן ישראלי 5210 ביחס של 100 גרם לאחד מטר מעוקב. הגודל המינימלי של מיכל כיבוי טרמי/ידני מתוצרת STAT-X ארה"ב הינו 30 גרם והמקסימלי 500 גרם במגוון גדלים אטרקטיבי שמהווה יתרון אדיר מול המתחרים.

 

כל מחוללי הכיבוי עשויים מנירוסטה ואטומים ללחות, כך שמתאימים להתקנה באקלים מזרח תיכוני שכולל טמפרטורת סביבה גבוהה ולחות גבוהה גם כן.

יצירת קשר

נייד:

ת.ד. 20 אלפי מנשה 44851