מערכת כיבוי 18 ליברות

מערכת כיבוי 18 ליברות - פיירטק מערכות בע"מ

ערכת כיבוי בגז FM200 במשקל של 18 ליברות (8.17 ק"ג) נועדה להגנה בפני שריפות בלוחות חשמל וחדרים קטנים ומהוות תחליף למערכות כיבוי בהלון. ערכות הכיבוי של חברת FIRETECH נחשבות אמינות ותחרותיות בהתייחס ליצרנים של מכלי כיבוי בעולם. ערכת כיבוי זו בעלת תקן אמריקאי UL ובעלת תקן ישראלי.

מערכת כיבוי 12 ליברות

מערכת כיבוי 12 ליברות - פיירטק מערכות בע"מ

ערכת כיבוי בגז FM200 במשקל של 12 ליברות (5.4 ק"ג) נועדה להגנה בפני שריפות בלוחות חשמל וחדרים קטנים ומהוות תחליף למערכות כיבוי בהלון. ערכות הכיבוי של חברת FIRETECH נחשבות אמינות ותחרותיות בהתייחס ליצרנים של מכלי כיבוי בעולם. ערכת כיבוי זו בעלת תקן אמריקאי UL ובעלת תקן ישראלי.

מערכת כיבוי 6 ליברות

מערכת כיבוי 6 ליברות - פיירטק מערכות בע"מ

ערכת כיבוי בגז FM200 במשקל של 6 ליברות (2.7 ק"ג) נועדה להגנה בפני שריפות בלוחות חשמל ומהוות תחליף למערכות כיבוי בהלון. ערכות הכיבוי של חברת FIRETECH נחשבות אמינות ותחרותיות בהתייחס ליצרנים של מכלי כיבוי בעולם. ערכת כיבוי זו בעלת תקן אמריקאי UL ובעלת תקן ישראלי.

מערכת כיבוי 3 ליברות

מערכת כיבוי 3 ליברות - פיירטק מערכות בע"מ

ערכת כיבוי בגז FM200 במשקל של 3 ליברות (1.4 ק"ג) נועדה להגנה בפני שריפות בלוחות חשמל ומהוות תחליף למערכות כיבוי בהלון. ערכות הכיבוי של חברת FIRETECH נחשבות אמינות ותחרותיות בהתייחס ליצרנים של מכלי כיבוי בעולם. ערכת כיבוי זו בעלת תקן אמריקאי UL ובעלת תקן ישראלי.